Nieplanowane 2019 Lektor PL – Cały film po polsku [CDA]

Oglądaj online:

Nieplanowane 2019 Lektor PL - Cały film po polsku [CDA]

„Unplanned”(Nieplanowane) – film o nawróconej aborcjonistce Abby Johnson, która niegdyś kierowała jedną z największych amerykańskich klinik aborcyjnych, bije rekordy popularności w USA.

Nest Bank Reklama

Mimo nieprzychylnego nastawienia dystrybutorów i wielu krytyków filmowych, pełnometrażowa produkcja okazała się nie tylko hitem kasowym, lecz tytuł ten już w pierwszym tygodniu sprzedaży zajmuje pierwsze miejsce wśród filmów DVD oferowanych przez sklep Amazon.

Kierowniczka kliniki aborcyjnej zmienia swój światopogląd o 180 stopni.

Unplanned” to obraz, który ze względu na odzew społeczny – określono jako dzieło przełomowe, a nawet rewolucyjne! Burza, spowodowana próbami ograniczenia dostępu do informacji o filmie, problemów na poziomie produkcji (m.in. odmowy kilku koncernów muzycznych sprzedania praw do utworów, które miały stanowić oprawę filmu), a później trudności dystrybucyjne wywołały z kolei głośną debatę o współczesnej cenzurze w mediach społecznościowych i o wolności słowa, która otarła się nawet o amerykański Kongres. Wkrótce po premierze było już jasne, że Nieplanowane to coś znacznie więcej niż film, to zjawisko kulturowe i społeczne.